Genel Sekreterlik

Genel Sekreter

Ebru Dicle

Genel Sekreter Yardımcıları

  • Hale Hatipoğlu (Uluslararası İlişkiler)
  • Dr. Nurşen Numanoğlu (Sanayi ve Sektörel Politikalar, Çevre ve İklim Değişikliği, Dijital Dönüşüm)
  • Melda Çele (Sürdürülebilir Kalkınma, Girişimcilik, Yatırım Ortamı)
  • Av. Serkan Ersöz (Hukuk İşleri, Risk ve Uyum Yönetimi)
  • Ceren Aydın Ergün (Sosyal Politikalar, Bölgesel Kalkınma, İş Dünyası Kuruluşları ile İlişkiler)

Baş Ekonomist

Gizem Öztok Altınsaç

Kurumsal İletişim

  • Başak Solmaz Karaüç (Direktör)
  • Su Tuncer (Direktör Yard.)

Mali İşler

  • Meral Gönül (Direktör)

Üye İlişkileri ve Büro Yönetimi

  • Leyla Danış (Direktör/YK Asistanı)
  • Selin Gürgan (Direktör Yard.)
  • Nimet Özdemir (Yönetici Asistanı)
  • Zeynep A. Özgüder (Yönetici Asistanı)
  • Burcu O. Akgün (Yönetici Asistanı)
  • Bahar Karayüksel (Yönetici Asistanı)
  • Selda Siler (Kurumsal İletişim Asistanı)
  • Nazlı Baykal (Global Compact Türkiye Asistanı)

Bilgi İşlem

  • Hakan Demirkol (Direktör)
  • Mert Osman (Uzman Yard.)

İdari İşler

  • Nurettin Keser (Kıd. Bölüm Sorumlusu)
  • Bülent Utal (İdari Personel)
  • Hasan Genç (İdari Personel)
  • Eşref Şıvğın (İdari Personel)

AB-Projeler

  • Nur Beler Levi (Direktör)

Dış Politika

  • Zafer Gazi (Danışman)

Küresel Ekonomik İlişkiler

  • Tamer Şen (Direktör)
  • Aslı Başkaracaoğlu (Direktör Yard.)
  • Başat Şimşek (Kıd. Uzman)

Bilgi Toplumu ve İnovasyon

  • Yasemin E. Avcı (Direktör)
  • Özge Sarı (Uzman)

Sanayi ve Sektörel Politikalar

  • Hazal İnce (Direktör)
  • Cansu Üttü (Uzman)
  • İlge Kıvılcım (Uzman)
  • Berkay Kekül (Uzman Yardımcısı)

Girişimcilik ve Gençlik

  • Seda Köknel (Direktör)
  • Kadir Öztürk (Uzman)

Sürdürülebilirlik ve Yatırım Ortamı

  • Gaye Sarıoğlu (Direktör)
  • Fatmanur Sarı (Uzman)
  • Güzin Öztürk (Global Compact Türkiye Uzmanı)
  • Gizem Ergün (Uzman Yardımcısı)

Hukuk Müşavirliği

  • Efe Cenk Balkar (Uzman Yard.)

Ekonomik Araştırmalar

  • İsmet Tosunoğlu (Ekonomist)
  • İrem Sipahi (Uzman Yard.)
  • Gürkan Gündoğdu (Uzman Yard.)

Sosyal Politikalar

  • Ezgi Çelik (Direktör)
  • Ezgi Murat (Uzman Yard.)

Bölgesel Kalkınma ve İş Dünyası Kuruluşlarıyla İlişkiler

  • Betül Soysal (Uzman Yard.)

Ankara Temsilciliği

  • Ü. Barış Urhan (Temsilci)
  • Elanur Ekiz (TBMM ile İlişkiler Uzmanı)
  • Serihun Demir (Ofis Yöneticisi)
  • Osman Nazlı (İdari İşler Kıd. Bölüm Sorumlusu)

AB-Brüksel Temsilciliği

  • Dilek Aydın (Temsilci)
  • Dilek İştar Ateş (Temsilci Yard.)
  • Zeynep Sanıgök (Danışman)
  • Arzu Şengün (Büro Yöneticisi)

Washington, DC Temsilciliği

  • Barış Ornarlı (Temsilci)
  • Alden Woods (Araştırmacı Asistan)

Berlin Temsilciliği

  • Alper Üçok (Temsilci)
  • Ayşe Yürekli (Kıd. Uzman)

Paris Temsilciliği

  • Didem Bora Özler (Temsilci)

Londra Temsilciliği

  • Dr. Hasan Turunç (Temsilci)
Verdiğimiz hizmetleri geliştirmek amacıyla çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgiye bu linklerden ulaşabilirsiniz: